Září 2009

další autoři

12. září 2009 v 17:05 | Akylasia |  Systémové
Po zadu není ani Indonéský mladík raynkazuya
Z Nnového Zélenadu k ním přichází dívka RomanticFae
V galerii se objeví i Canadská tvorba dívky Saiyakupo
Dále přispívá dívka ze Spojených států s přezdívkou SephirothsHeart
Opět ze států přichází další dívka shadowwolf
Ve státech se objevuje i další dívka, silentkitty
Z Číny přispívá i mladík Spike-Aiui
Opět ze Států přispívá další dívka, spunkywulf
Z Německa přispívá mladá dívka ThaOnlyMoonchild
Ze Spojených států pro změnu přichází mladík vandonovan
Z Polska přichází dívka wolf-minori
Z Nového Zélandu nám ukáže svou tvorba mladá dívka zarathus
A v neposlední řadě přispívá i dívka thornwolf
Ze Švýcarska nám obrázky poskytla dívka Kyena
Ze Spojených Států přichází slečna The_Muse_Diva

V neposlední řadě přichází se svými díly kamarádka Cally Wolf (http://wolf-dream.blog.cz , http://cally-dream.deviantart.com/ )

Orodanský drak pomsty

5. září 2009 v 20:32 | Akylasia |  Draci

Jako mlha světem se deroucí, nesmrtelný, vždy po posmtě lačnící, nese smrt těmž, proti nimž je vyslán.


Vzhled:
Orodanský drak pomsty je čistě nehmotný, připomínající spíše mlhu. Jeho tvary jsou dokonale dračí, má dlouhý krk, dvě dlouhá křídla a čtyři nohy. Tělo je zakončené ocasem. Na útlé hlavě jsou dlouhé rohy, buď táhnoucí se podél krku nebo zatočené, jako beran. Ocas, křídla a rohy se plynule vypařují a mizí. Jediná jasná věc u celého draka jsou oči, temně rudé s hadí zorničkou. Barva mlhy je rozdílná, většinou má mléčně bílou, aby splynul s okolím. Jakmile však dorazí k cíly, zbarví se do výrazné barvy, aby zastrašil. Především užívá černou nebo temně až krvavě rudou. U cíle nabírá zdánlivě hmotnou podobu, toho však není schopen, pouze svou mlhovinovou podstatu stmelí natolik k sobě, že vypadá zhmotněle.

Životní prostředí:
Orodanský drak pomsty je čistě nehmotný a do úrovně svého "vyvolavače" se zjeví až po vyřčení určité formule. Dokud se tak nestane, pobývá tento drak v naší myslí, skryt v nejhlubší části, kam také stahuje zatracený vztek a nenávist. Těmito pocity se pak živý a síly a ve chvíli, kdy jsou vyřčena osudová slova, vyrazí, aby následně zlikvidoval svůj cíl. Když je odvolán nebo splní svůj cíl, navrací se do tohoto prostoru, kde opět čeká na své vyvolání.

Strava:
Jak bylo již výše řečeno, bezprostřední stravou tohoto draka jsou pocity dotyčného, především zlost, nenávist, vztek a další negativní pocity, díky kterým sílí. Ve chvíli, kdy dosáhne náš vztek nejvyššího stupně a on má dostatek síly, sám do myšlenek vloží slova k vyvolání i s jejich účinkem. Jen na dotyčném pak je, zda jej vyvolá.

Mláďata:
Tento drak je pouze vývojem naší mysli, není to žádný potomek žádných jinýc druhů či poddruhů. Nijak se nerozmonžují a nejsou schopni se ani vzájemně setkat. Cílevědomě jdou za svým cílem a po okolí nehledí, ani když se se svým druhem mýjí. Jejich zrození i smrt přichází od nás.

Schopnosti:
Schopnosti tohoto draka jsou jednoduché, přesto smrtelné. Útoky jsou užívané na všech existujících rovinách, tento drak pronikne jakýmkoliv štítem. Navíc je nesmrtelný, nelze ho zabít. Pokud je poslán proti někomu s úmyslem zabití, je to nevyhnutelný konec. Často se však stává, že se ze strachu nad dopady tento drak posílá pouze aby zranil dotyčného. Rány jsou pak znát na vědomé úrovni, dotyčný si nese třeba kulhání, neopodstatnělé bolesti v místech zásahů, apod... Smrt se pak projevuje zástavou srdce nebo dechu.

Nemoci a co je může ohrozit:
Jelikož jsou nesmrtelní, nemůže je nic zabít. Ohrozit je může leda nedostatek negativních pocitů, neboť pak POUZE slábnou. Toto však nehrozí, neboť pokaždý se někdo vzteká, ať už třeba na nakopnutí skříňky.

Chování mezi sebou a k ostatním, chování k lidem a chování k nim:
Jelikož vnímají pouze svůj cíl a nikoliv své okolí, nemají šanci se nikdy setkat a tudíž ani nijak reagovat. Ať je to jiný drak, vzácná rasa, nebo člověk, cíl tohoto drak je odsouzen k okusení síly nesmrtelného. Pokud se jeho majitel nerozhodne jinak. Jelikož jsou pod plnou vládou "vyvolavatele", nijak je od sebe neodeženete, nemáte šanci, ať jste jakákoliv rasa. Radou je leda útěk a pokusit se zpřátelit si ty, jež jsou na vás naštvaní, se kterými máte nějaký křížek, neboť pouze on vás zachrání.

Můj názor:
Pokud existuje něco, co se vyrovná samotné smrtce, je to právě tento drak. Ruku v ruce se smrtí kráčí za svým cílem, aby splnil přání. A nic jej v tomto cíly neodradí. Drak hodný obavy. Mnoho se o něm neví, jen, že je jistým nositelem smrti a utrpení.

Deviantart opět přispívá

5. září 2009 v 20:30 | Akylasia |  Systémové
Deviant art opět otvírá své brány, aby k nám propustil dalších pár umělců ze svých řad spolu s jejich vynikajícími díly. Po dlouhém hledání a složitém vyptávání jsem konečně u pár z nich dostala svolení jejich obrázky zveřejnit. Právě teď se v galerii nachází obrázky těchto lidí:
Ze Spojených států k nám zavítal mladík artattack666
Pro jednou se v našich řadách objevuje i čech, je jím c-t-elder
Další je dívka z Nizozemska, daisyamnell
Další je ruský mladík Dantelian
Další je dívka z česka, Dragarta
Z Malaisie k nám přichází mladík firedudewraith
Dalším je Nizozemský Joey-B
Další je kanadská dívka myre
Ze Spojených států přichází dívka neondragon
Naše cesta kolem světa zavítala i do Francie, za dívkou orangevamp
Trošku blíže k nám se ozvalo i Německo za pomoci dívky Pa-le
spojené státy se opět ozvaly prostřednictvím dívky raizy