nové rubriky

26. srpna 2008 v 14:33 | Akylasia |  Systémové
Zajisté jste si všimly, že jsem začala rozhazovat nové rubriky, dle jednotlivých sekcí tvorů. Nadále budou přibývat dle článků, které sepíšu.
Proč tomu tak je?? Z jednoduchého důvodu. Nic není samostatné. Jednorožci, draci a mnoho dalších tvorů, známí pod tímto jednoduchým názvem mají spoustu druhů, poddruhů, směsí a podobně. Aby tito tvorové nebyli složitě vyhledáváni v jediné rubrice, začala jsem zakládat takto jednotlivé.
Neznámí tvorové: Neznámí tvorové budou nadále v sekci Tvorové a můžete se připravit na to, že jich bude požehnaně.
Realita? Pokud zrovna nebudou mé znalosti tak na výši, abych mohla přidávat články ze světa fantazie, zbrouzdám do světa reality. Postupně zde budou přibývat i články ze světa zvířat dnešního světa. A proč tomu tak je? Předsi i ve fantasii potkáte laň, zajíce, kance a další tvory.
Rozdělená tvorba: Dále se bude upravovat tvorba. Rozdělená bdue tvorba od vás a tvorba má. Pro vaše tvorby bude založen speciální e-mail, který zde bude zveřejněn.
Obrázky: Také se připravte, že přibydou zase obrázky. Sice to bude chvilku trvat, ale pracuje se na tom. Jen si vyčkejte.
Konec informací? Možná. Možná mě napadnou další věci, které by se dali upravit či změnit. Očekávejte tyto změny, protože nápady se neustále rodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 franta franta | Web | 6. října 2009 v 22:10 | Reagovat

mas to tu pekny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama