Avatary-ikony

20. února 2008 v 11:15 | Akylasia |  Systémové
Jistě jste si povšimli, že před nějakou dobou byla přidána složka Avatary. Je tam přidáno něco málo obrázků a pevně doufám, že je brzy rozšířím. Nejsou to však pouze nalezené obrázky. A zde chci uvést důvod, proč zde píšu tento článeček.

Spoustu příznivců magie a fantasy zvířátek je zaregistrovaná na stránkách založených na toto téma. A nebo prostě jen chce mít ikonku, která se zalíbí. Proč ne? Jednorožci, pegasové, draci a všechny možné další fantasy jsou na ikonku ideální. Jenže ne každý takovou ikonku svede udělat.

Proto zde nabízím své služby. K tomuto článečku do komentářů stačí napsat odkaz odbrázku, který chcete převést do ikonky, napsat mi rozměry (šířka X výška) a slušně požádat, což je podle mě samozřejmostí. Pak už stačí jen jediné - sledovat složku ikonky, kdy se tam vaše žádaná objeví. :)
U ikonek, omlouvám se za těch pár prvních, je udán rozměr. U ikonke na přání bude uvedeno jméno, které jste zapsaly u žádosti. Pohyblivé obrázky jsem zatím nevykoumala, takže u nich vám se zmenšením, bohužel, nepomohu.
Mimochodem, u ikonek se nelekněte, aby se vám správně zobrazila, klikněte na ni dvakrát. Po prvním kliknutí se vám ukáže rozmazaně a zvětšeně, po druhém se vám v novém okně ukáže ve správné velikosti. :)
Pevně doufám, že příznivci mého snažení na této stránce tuto možnost ocení. A též doufám, že jste plně spokojeni nejen s mou novou nabídkou, ale i s celou stránkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama